Amarello

Kontakt

ul. Sosnowa 4a, róg Milionowej
ŁÓDŹ

telefon: 536 056 066

Grażyna Markiewicz
telefon: +48 603 661 422

e-mail: amarello.projekty@gmail.com

Godziny otwarcia

poniedziałek:
12ºº - 18ºº

wtorek-piątek:
10ºº - 18ºº

sobota:
10ºº-14ºº

Dla naszych Klientów posiadamy do dyspozycji duży parking samochodowy.

Dywany

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu na stronie Dywany Łódź by Amarello. Kliknij tutaj

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych są: Grażyna Markiewicz oraz Maciej Markiewicz prowadzący działalność w formie spółki cywilnej pod nazwą „AMARELLO” w Łodzi (93-102) przy ul. Sosnowej 4a, NIP: 7251865391 (dalej jako „Administrator”).

Twoje dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane przez formularz kontaktowy pytanie – podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora, którym jest odpowiedź na zadane pytania przez klientów/potencjalnych klientów Administratora.

Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora m.in. dostawcom i podwykonawcom, podmiotom świadczącym usługi doradcze lub IT – przy czym te podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora.

Twoje dane osobowe będą przechowywane do 30 dni po udzieleniu odpowiedzi na zadane pytanie.

Przysługuje Ci prawo dostępu danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwy co do przetwarzania danych. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych w celu udzielenia przez Administratora informacji jest dobrowolne. Podanie tych danych jest jednak konieczne do udzielenia przez Administratora odpowiedzi na zadane przez formularz kontaktowy pytanie. Konsekwencją nie podania powyższych danych osobowych jest brak możliwości otrzymania od Administratora informacji zawartych w treści zapytania.